Administrator sieci

Multi-Lingual Support Services / Wrocław / Full time

To submit your application please complete the form below. Fields marked with a red asterisk * are required.
When you have finished click Submit at the bottom of this form.

Upload resume: *

Applicant Data

First Name: *

Last Name: *

Phone:

City: *

Additional Information

Why do you want to join OpsTalent and what attracts you to our culture?

What makes you special or unique?

I'm Not a Bot

About Us

OpsTalent to zdolni pasjonaci i specjaliści od zadań wybitnych!

W OpsTalent stawiamy na kulturę, którą sami budujemy według wartości 5H. Kiedy przekraczasz próg naszego biura, na pewno wyczujesz pozytywną atmosferę, dobrą dawkę humoru i szacunek, którym się darzymy. Dla Nas praca to nie tylko zawodowa satysfakcja, ale realizowanie projektów z pasją.

Zobacz, jacy jesteśmy: www.opstalent.com

Administrator sieci z językiem angielskim

Wrocław

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie techniczne
  • Instalacja oraz konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Instalacja oraz konfiguracja komputerów
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji systemu informatycznego
  • Konserwacja sprzętu sieciowego

Wymagania:

  • Wiedza techniczna pozwalająca na radzenie sobie ze standardowymi problemami dotyczącymi stacji roboczych działających na systemie operacyjnym Windows 7 i 10.
  • Doświadczenie w obsłudze serwerów opartych na Windows Server 2008/2012, w szczególności:

-konfiguracja i wdrażanie GPO

-zarządzanie zasobami Active Directory

-znajomość zagadnień związanych z domenami opartymi na systemie Windows

  • Zarządzanie siecią:

-znajomość adresacji IPv4 i routingu w sieci

-wiedza nt. protokołów internetowych i ich użycia (SSH, Telnet, POP, IMAP, TCP…)

-umiejętności konfiguracji DHCP, VLAN, CISCO IOS oraz access pointów.

-znajomość zagadnień związanych z VoIP oraz kompresją audio

  • Mile widziane:

-doświadczenie w obsługiwaniu systemów unixowych, w szczególności CentOS

-znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz standardów ISO 27001, PCI

-certyfikacja CISCO lub Microsoft

-doświadczenie w obsłudze systemów VoIPowych i softphonów oraz centrali PBX

-znajomość sprzętu komputerowego oraz systemów tworzenia kopii zapasowych

-praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów (sieci, drukarki)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Pracę w otwartym, międzynarodowym środowisku i oryginalnym biurze blisko centrum
  • Szkolenia, które pozwolą rozwijać Twoje różnorodne kompetencje
  • Rozbudowany pakiet socjalny (w tym m.in. karta MultiSport, pakiet ubezpieczeń medycznych, ubezpieczenie na życie)
  • Darmowe lekcje yogi w OpsTalentowym Yoga Room
  • Codziennie świeże owoce, przekąski oraz kanapki
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego w firmie
  • Brak dress-codu
  • Happy Friday 🙂
  • Ciekawe imprezy integracyjne połączone z systemem motywacyjnym
  • Bezpłatny parking

W OpsTalent wierzymy, że wszystko można osiągnąć! Jeśli ty też, dołącz do naszego unikatowego świata.