Recepcjonistka / staż

Multi-Lingual Support Services / Wrocław / Full or part time

To submit your application please complete the form below. Fields marked with a red asterisk * are required.
When you have finished click Submit at the bottom of this form.

Upload resume: *

Applicant Data

First Name: *

Last Name: *

Phone:

City: *

Additional Information

Why do you want to join OpsTalent and what attracts you to our culture?

What makes you special or unique?

I'm Not a Bot

About Us

OpsTalent to zdolni pasjonaci i specjaliści od zadań wybitnych!

Kultura Opstalent nie jest zaplanowanym działaniem agencji PR czy zestawem wyuczonych reguł, to atmosfera, którą poczujesz, przekraczając próg naszego biura. Dla Nas praca to nie tylko zawodowa satysfakcja, ale realizowanie projektów z pasją, pozytywną dawką humoru oraz z szacunkiem do wszystkich. Zobacz, jacy jesteśmy: www.opstalent.com

Obecnie poszukujemy:

Zadania:

– Kompleksowa obsługa recepcji (obsługę gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą)
– Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze
– Organizacja spotkań i zarządzanie salami konferencyjnymi
– Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
– Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla firmy
– Wsparcie przełożonych w bieżącej organizacji i obsłudze administracyjnej biur

Wymagania:

– Dobra znajomość języka angielskiego
– Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
– Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
– Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do otoczenia

Jest to 6-miesięczny płatny staż (UP) z możliwością stałego zatrudnienia, bezpośrednio po tym okresie. Oczekujemy od kandydatów bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, świetnej organizacji pracy, umiejętności realizowania zadań w systemie wielozadaniowym.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Pracę w otwartym i międzynarodowym środowisku
– Pracę w nowym, oryginalnym biurze z dogodną lokalizacją blisko centrum
– Rozbudowany pakiet socjalny (w tym m.in. karta MultiSport, pakiet ubezpieczeń medyczynych)
– Codziennie świeże owoce, przekąski oraz kanapki
– Brak dress-codu
– Happy Friday 🙂
– Ciekawe imprezy integracyjne połączone z systemem motywacyjnym

W OpsTalent wierzymy, że wszystko można osiągnąć! Jeśli ty też, dołącz do naszego unikatowego świata.
Wyślij do Nas CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: hr@opstalent.com