Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Multi-Lingual Support Services / Wrocław / Full time

To submit your application please complete the form below. Fields marked with a red asterisk * are required.
When you have finished click Submit at the bottom of this form.

Upload resume: *

Applicant Data

First Name: *

Last Name: *

Phone:

City: *

Additional Information

Why do you want to join OpsTalent and what attracts you to our culture?

What makes you special or unique?

I'm Not a Bot

About Us

OpsTalent to zdolni pasjonaci i specjaliści od zadań wybitnych!

W OpsTalent stawiamy na kulturę, którą sami budujemy według wartości 5H. Kiedy przekraczasz próg naszego biura, na pewno wyczujesz pozytywną atmosferę, dobrą dawkę humoru i szacunek, którym się darzymy.

Dla nas praca to nie tylko zawodowa satysfakcja, ale realizowanie projektów z pasją.

Zobacz, jacy jesteśmy: www.opstalent.com

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

Zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla klientów z międzynarodowych rynków
Obsługa wiadomości e-mail i chatów z zapytaniami klientów
Dbanie o najwyższy standard i satysfakcję klienta
Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy własnej
Monitorowanie, raportowanie i odpowiadanie na opinie klientów
Współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi

Minimalne wymagania:

Wykształcenie wyższe zawodowe (lic. lub inż.) lub równoważne doświadczenie praktyczne
Doświadczenie obsłudze klienta, w kontaktach B2B i B2C
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, min. C1
Gotowość do pracy zmianowej w dni powszednie, święta oraz weekendy

Preferowane kwalifikacje:

Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
Umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze
Doświadczenie w obsłudze czatów
Umiejętność wykonywania i zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie, przy jednoczesnym skupieniu na detalu
Mile widziana znajomość języka niemieckiego / francuskiego / hiszpańskiego / norweskiego / szwedzkiego / duńskiego

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin.

Kultura organizacyjna i benefity w oparciu o wartości 5H.

Be Healthy

Tygodniowy Healthy Diet Plan
Darmowe zajęcia taneczno-sportowe, m.in. Zumba, Yoga w OpsTalentowym Yogaroomie
Rozbudowany pakiet socjalny (w tym m.in. karta MultiSport, pakiet ubezpieczeń medycznych, ubezpieczenie na życie)

Be Happy
Brak dress-codu
Happy Friday
Ciekawe imprezy integracyjne
Wyjazdy w ramach górskiego klubu turystycznego PMC

Be Humble
Transparentny feedback co 3 miesiące
Pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o wewnętrzną kulturę wartości 5H
Pracę w nowym, oryginalnym biurze z dogodną lokalizacją blisko centrum

Be Honest
System motywacyjny połączony z bonusami
Atrakcyjne wynagrodzenie

Be Helpful
Darmowe zajęcia z jęz. angielskiego i tandemy językowe
Udział w akcjach i inicjatywach pracowniczych
Bezpłatny parking

By choosing to apply you agree on:

1.  Processing of your personal data by Opstalent Spółka z o.o. Sp. k. for the purpose of the recruitment process. This consent enables processing of any additional data provided in your application, including processing and sharing of your personal data with Opstalent clients and partners across the European Union in the current recruitment process.

2. If you want us to keep your CV in our database, add the following consent in the CV:  I agree with the processing by OpsTalent spółka z o.o. Sp.k. personal data contained in my recruitment application for future recruitment purposes Your profile will be stored in our database for a period of 2 years. This consent allows the processing of data provided in the application, including the processing and sharing of personal data to customers and partners of OpsTalent throughout the European Union in future recruitment processes

3. Processing and usage of your personal image by Opstalent Spółka z o.o. Sp.k. in the recruitment processes (valid if you attached a photo in your CV).

The Controller of personal data is Opstalent Spółka z o.o. Sp. k. with registered office at Ślężna 132 53-111 Wrocław, Poland.

Providing data is voluntary but necessary for this purpose. Processing your data is lawful because it is necessary in order to take steps at the request of the data subject prior to entering into a contract (article 6 point 1b of Regulation EU 2016/679 – GDPR).

You have the right to access, correct, modify, update, rectify, request for the transfer or deletion of data, withdrawal of consent or objection. Please contact us via email here: it.recruitment@opstalent.com if any of the above cases concern you.