Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem angielskim

Multi-Lingual Support Services / Wrocław / Full or part time

To submit your application please complete the form below. Fields marked with a red asterisk * are required.
When you have finished click Submit at the bottom of this form.

Upload resume: *

Applicant Data

First Name: *

Last Name: *

Phone:

City: *

Additional Information

Why do you want to join OpsTalent and what attracts you to our culture?

What makes you special or unique?

I'm Not a Bot

About Us

OpsTalent to zdolni pasjonaci i specjaliści od zadań wybitnych!
W OpsTalent stawiamy na kulturę, którą sami budujemy według wartości 5H. Kiedy przekraczasz próg naszego biura, na pewno wyczujesz pozytywną atmosferę, dobrą dawkę humoru i szacunek, którym się darzymy. Dla nas praca to nie tylko zawodowa satysfakcja, ale realizowanie projektów z pasją.

W OpsTalent wierzymy, że wszystko można osiągnąć!
Jeśli Ty też, dołącz do naszego unikatowego świata.

Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem angielskim

Obowiązki:
• Mailowe i telefoniczne obsługa techniczna klientów z Wielkiej Brytanii (połączenia przychodzące)
• Wsparcie podczas instalacji i aktywacji produktu
• Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i usuwaniu usterek
• Współpraca z działem technicznym i centralą firmy
• Dbanie o aktualizację danych klientów

Wymagania:
• Gotowość do pracy w weekendy i dni wolne pomiędzy 9-17 lub 13-21 oraz w godzinach nocnych (do uzgodnienia indywidualnie)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w technicznej obsłudze klienta w języku angielskim
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
• Mile widziane wykształcenie techniczne lub znajomość zagadnień związanych z instalacją internetu czy światłowodów

Oferujemy:
Oferujemy pracę na pełny etat lub część etatu.

Kultura organizacyjna i benefity w oparciu o wartości 5H.

Healthy
• Tygodniowy Healthy Diet Plan
• Darmowe zajęcia taneczno-sportowe, m.in. Zumba, Yoga w OpsTalentowym Yogaroomie
• Rozbudowany pakiet socjalny (w tym m.in. karta MultiSport, pakiet ubezpieczeń medycznych, ubezpieczenie na życie)

Happy
• Brak dress-codu
• Happy Friday
• Ciekawe imprezy integracyjne
• Wyjazdy w ramach górskiego klubu turystycznego PMC

Humble
• Transparentny feedback co 3 miesiące
• Pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o wewnętrzną kulturę wartości 5H
• Pracę w nowym, oryginalnym biurze z dogodną lokalizacją blisko centrum

Honest
• System motywacyjny połączony z bonusami
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Helpful
• Darmowe zajęcia z jęz. angielskiego i tandemy językowe
• Udział w akcjach i inicjatywach pracowniczych
• Bezpłatny parking

Jeżeli szukasz firmy z doskonałym środowiskiem pracy i pakietem atrakcyjnych benefitów pracowniczych, prześlij nam swoją aplikację.

Wybierając „Aplikuj” zgadzasz się na:

  1. Przetwarzanie Twoich danych osobowych przez OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k. dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji. Ta zgoda umożliwia przetwarzanie wszelkich dodatkowych danych podanych w zgłoszeniu, w tym przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych klientom i partnerom biznesowym OpsTalent w całej Unii Europejskiej dla potrzeb obecnej rekrutacji.
  2. 2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Opstalent sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twój profil będzie przechowywany w naszej bazie danych przez okres 2 lat. Ta zgoda umożliwia przetwarzanie danych podanych w zgłoszeniu, w tym przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych klientom i partnerom OpsTalent w całej Unii Europejskiej w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.
  3. Przetwarzanie i wykorzystywanie wizerunku przez OpsTalent Spółka z o.o. Sp.k. w procesach rekrutacyjnych (ważne, jeśli załączyłeś zdjęcie w swoim CV).

Administratorem danych osobowych jest OpsTalent Spółka z o.o. Sp. k. z siedzibą na ul. Ślężnej 132 53-111 Wrocław, Polska.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Skontaktuj się z nami poprzez email: hr@opstalent.com, jeśli któraś z powyższych spraw dotyczy Ciebie.